محل تبلیغات شما
سلام خوبین دوستان ؟ممنون از اون یک نفری که وبم و نگاه کردینخیلی وقت هست نیومدم اینجاااا چه جدید شده می خوام وبم و حذف کنم آخه نمیام اینجا چنان کاربردی نداری بدبخت همون حذف بشه آبرو داری میشه . بنظرتان حذف کنم
نقش شادی در سلامت بدن و روح انکار ناپذیر است؛ مطالعات صورت گرفته در چند سال اخیر حاکی از آن است که نقش شادی بر سلامت قلب، مغز و سیستم ایمنی بیش از حد تصور است.گرچه شادی می تواند ریشه ژنتیکی داشته باشد؛ ولی احساس شادی و رضایت بیشتر
فتح الله زاده: من نگفتم استراماچونی در راه ایران است!!دوستان صحبت های آقای خلیل زاده را استناد قرار دهند مصاحبه ای از زبان علی فتح الله زاده اعلام شده مبنی بر این که از قول او عنوان شده که استراماچونی در راه ایران است. در تماسی که
ای خدا اگر مرا ب جرمم مواخذه کنیتو را ب عفوت مواخذه میکنمو اگر مرا ب گناهانم بازخواست کنیتو را ب مغفرتت بازخواست کنم
خیالم از بودنت راحت است چنگ میزنم به صورت خورشید تا ماهم را به من برگرداند بگذار اعتراف کنم که هیچ جای دنیا مطمئن تر از گوشه قلبت نیافتم که خودم را پیدا کنمترا با ماهی دریاهایی می بینم که در بکرترین قطره های اشکمان به جنگ جهانی
ابرو سلطان صورت است، و ۵۰ درصد گریم و زیبایی صورت میباشد.زیباساختن ابروها واقعا میتواند تغییرات چشمگیری در ظاهر شما ایجاد کند.ابروهای شما مانند قابی برای چشم هایتان هستند.و اغراق نیست اگر بگوییم که شکل ابرو میتواند به ظاهر شما
خیلی مفاهیم را باید دوباره بازنگری کرد تا ببینیم که چقدر اسیر مفاهیمی هستیم که که یک عمر فکر می کرده ایم انها وجود دارند در حالی که این ما بودیم که این جریانات پوچ وجود دادیم . بله باید برگردیم و دوباره کلمات را بشنویم و خیلی راحت

خدا حافظ دختر زیبانمی خواد ناراح�متن

نمی شه هم که احساس نداشتما یاد گر�متن

آیا چشم ها هم به ورزش نیاز دارند؟�متن

صورت ,شادی ,ب ,زاده ,حذف ,بودنت ,ایران است ,اگر مرا ,مرا ب ,راه ایران ,در راه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها